BeFIT 2018 FINALISTIDE GALERII

posted in: Gallery Post, SÜNDMUSED, Uncategorised | 0

Suveilmade saabudes lõppes ka selle aasta vormitreenimise konkurss ning piltidelt on näha mida on naised võimelised vaid kahe kuuga ära tegema. Seekord on finaliste tosinajagu ning huvitaval kombel teatas lausa mitu osalejat, et katkestab võistluse lapseootele jäämisega seoses – siinkohal palju õnne ja tervist  tulevastele emmedele!

Tagasiside põhjal on rõõm tõdeda, et enamuse jaoks oli osavõtt taaskord heaks põhjuseks end veidi rangemalt ja püüdlikumalt kätte võtta ning tõestada eelkõige endale, et muutus algab peast ja siis tuleb ka keha järgi! Me täname kõiki, kes oma tagasiside saatsid, ka need, kes jäid finaalist seekord välja vähemalt proovisid oma kehavormiga muutust läbi viia – ka see on ju tegelikult suur samm ja saavutus ning uuel aastal proovime uuesti! Või teisti.

Vaata ja kiida tegijaid ning anna oma hääl meie Facebooki lehel kuni 12.juuni 2018 ning aita meil selgitada välja publikulemmik! Hääletajate vahel lähevad loosime välja kolm auhinda 30 € väärtuses ilu- ja tervisetooteid!

 

GALERII VAATAMISEKS VAJUTA PILDILE!

Leave a Reply