TREENI PARIMASSE VORMI JA VÕIDA!

BEFIT2018 VORMITREENIMISE VÕISTLUS toimub juba neljandat korda ning kogub populaarsust naiste seas! Kelle jaoks on see taas üks võimalus seada endale eesmärk, kelle jaoks täiendav “motivatsioonilaks”, kelle jaoks mõni muu põhjus osavõtmiseks, kuid kindel on üks – tullakse võitma iseennast! Ja suurim võit on kindlasti parem kehavorm ja tervislkum eluviis! Ei midagi keerulist – tee paar fotoklõpsu, saata andmed teele ning asu võiduteele!

Sel kevadel viime võistluse läbi küll samadel põhimõtetel – vormi treenimiseks on aega kaks kuud, tuleb saata pildid “enne” ja “pärast” , kuid võitjate osas tegime muudatuse: võitja on vaid üks, kelle valib žürii ning publik valib oma lemmiku. Küll aga tuleb konkursi raames mitmeid erinevaid auhinnamänge ja vahevõistluseid, et pinget üleval hoida kuni lõpuni. Mille nimel pingutada? Lisaks paremale kehavormile ja tervisele on võimalus saada peaauhinnaks 600 euro väärtuses keha- ja näohoolitsuste pakett looduslike vahenditega VictoryStyle &Tanning salongilt ning publiku lemmikule MyFitshop.ee poolt rikkalik tootevalik 150 euro väärtuses.

 

VÕISTLUSE TINGIMUSED JA LISAINFO

20.märts ja lõpeb 20.mai 2018!

BeFit: kahe kuuga bikiini-vormi!
Tegemist on konkursi 2018 vooruga ning ka seekord kuulutab Trenniajakiri Hers välja võistluse naistele, kes on valmis väljakutseks kahe kuuga end parimasse kehavormi treenima. Osalemiseks pole vaja muud kui tugevat tahet, suurt soovi võita ning head eesmärgile viivat treeningute ja toitumiskava.
Sobivaid kavasid leiab nii meie ajakirjadest, raamatutest „101 trenni- ja dieedistrateegiat” ning “Trimmis keha käsiraamat”, mida registreerunud osalejad saavad erihinnaga soetada. Samas võib kaasata oma personaaltreeneri või nõustaja ning sobib ka võistleja enda poolt koostatud kava – peaasi, et on teada, milline tee võidule viib.

Osalemiseks vanuse ülempiiri pole, alampiir on alates 16. eluaastast.

 

shutterstock_158625554

Osalemiseks tuleb teha endast bikiinides (ujumistrikoo ei sobi) täispikkuses foto eest-, külje- ja tagantvaates, käes peab olema ajakirja Trenniajakiri Hers Kevad 2018 number ning saata koos järgmiste ümbermõõtudega: rind, talje, puusad, reis, käsivars, lisaks pikkus, kaal ja vanus e-posti teel: info@trenniajakiri.ee.
Registreerinutele saadetakse kinnitus ja osalemise täiendav lisainfo.

 

Registreerimine algab 10.03 ja lõpeb 20.03.3018!

Konkursi osalejatelt ootame lõpptulemuste pilte ja mõõte hiljemalt 23.mai 2018!

Võitja  selgitad välja žürii hiljemalt 05.06.2018 ning samal ajal viiakse läbi ka publiku hääletus – jälgi #BEFIT2018HERS ja Facebooki @hersajakiri

 

Mida hindame: eelkõige tulemuse nimel tehtud pingutust ja saavutuse esteetilisust.

Me ei vali kõige peenemat taljet või kõige pringimat peput, vaid ikkagi tulemuse nimel nähtud vaeva ja panustamist, treenitud ja proportsioonides kehavorme.

Instagram

TOETAJAD:

 

 

 

 

 

 

 

1 TUND TRENNI ON VAID 4% SINU PÄEVAST!

 

 

9 Responses

 1. […] on tehtud. Võtsin Hers väljakutse “2-kuuga rannavormi” vastu. Algus oli 25.03 ning planeeritav lõpp […]

 2. Veronika

  Väga tore ettevõtmine. Loodetavasti jätkate selle projektiga ka edaspidi ja saan peale beebi sündi samuti kaasa lüüa

  • Suur tänu, Veronika! Sellist konkurssi teeme kidnlasti ka edaspidi, muutes vast natuke sisu ja auhindu – sulle soovime seniks tervist, edu ning imelist jõuluaega!

 3. Kristel

  Kurb, et 17. aastased ei saa osaleda. Oleks endalgi soov osaleda, aga jääb vanuse taha kinni. Oleks hea motivaator.

 4. Tere
  Eelmise aasta võistluse juures meeldis mulle kôige rohkem see,et ajakirjas oli ka väike jutuke võitjaga ja ilus pilt lôpptulemusest bikiinides. Kas ka see kord teete sama? Ma arvan, et see oleks paljudele suuremaks motivatsiooniks kui näiteks reis ja see et vaid nimi ära mainitakse.

  • Tere Pille, ka seekord tuleb võitjatest jutt ajakirjas ja mitte ainult! Jälgi meie veebi ja sotmeediat ning oled kursis kogu selle põneva tegevusega mis osalejaid ees ootab! 🙂

 5. Annabel

  tere! küsimus, kas pilt avaldatakse internetis ja mujal koos ees-ja perekonnanimega 😀 ? Lihtsaslt ei sooviks, et googeldades tuleks esimese asjana poolalasti pilt 😀

  • Tere, kindlasti mitte. Konkursi avapildid avaldame ilma näota ning lõpupilidi tervikuna, nagu ka eelmine kord ning avaladame ainult kas eesnime või nn “kasutajanime”, meil baasis on isiku tuvastamiseks muidugi kõik õiged andmed olemas!

 6. Tere!

  Kas sellel aastal toibub samuti konkurss?

Leave a Reply