Osale vormi treenimise konkursil BeFit 2016 ja võida …SOOJAMAAREIS KAHELE!!!

shutterstock_158625554

Me kõik oleme, kasvõi korra, andnud uusaasta lubadusi ja mõni on neid ka täitnud. Kuid sellel aastavahetusel on sul võimalus võtta vastu veidi tõsisem väljakutse ning treenida end kahe kuuga bikiini-vormi. Meie poolt on sulle tubli annus motivatsiooni, teadmisi ja innustust ning teistega võisteldes on tulemused ju ikka tõhusamad tulema – hasart ja võidusoov teevad oma töö! Mis siis muud, kui teha paar fotoklõpsu, saata ankeet teele ning asuda väärt auhinna jahile!

 BeFit: kahe kuuga bikiini-vormi!

Tegemist on meie kevad-suvisel perioodil kestnud konkursi uue etapiga ning ka seekord kuulutab ajakiri Fitness Hers välja võistluse naistele, kes on valmis väljakutseks kahe kuuga end parimasse kehavormi treenima. Osalemiseks pole vaja muud kui tugevat tahet, suurt soovi võita ning head eesmärgile viivat treeningute ja toitumiskava. Sobivaid kavasid leiab nii meie ajakirjadest, kui ka raamatust „101 trenni- ja dieedistrateegiat”. Samas võib kaasata oma personaaltreeneri või nõustaja ning sobib ka võistleja enda poolt koostatud kava – peaasi, et on teada, milline tee võidule viib. Osalemiseks vanuse ülempiiri pole, kuid alampiir on alates 18. eluaastast. 

VAATA EELMISE KONKURSI GALERIID!

OSALEMINE:rockhard1_02102013

 1. Osalemiseks tuleb teha endast bikiinides (ujumistrikoo ei sobi) täispikkuses foto eest- ja tagantvaates, käes peab olema ajakirja Fitness Hers talv 2015/2016 number.
 2. Saada ära konkursi ankeet! Ankeedil tuleb lisada järgmised ümbermõõdud: rind, talje, puusad, reis, käsivars, lisaks pikkus, kaal ja vanus.Registreerinutele saadetakse kinnitus ja osalemise täiendav lisainfo.

OLULINE: märgi kuupäev, millal sa treeningutega alustad – sinu lõpupilte ootame kahe kuu pärast!  

REGISTREERIMINE:

Registreerimine algab 15.12.2015 ja lõpeb 15.01.2016 ning konkurss kestab kuni 15.03.2016. TÄIDA OSALEMISANKEET SIIN!

Osalejad peavad saatma oma lõpptulemuste fotod ja mõõdud hiljemalt 20.03.2015 aadressile info@muscle-fitness.ee.

KOHTUNIKUD:

Võistluse kohtunikeks on Eesti parimad fitnessi-ala tegijad ja treenerid!

Võistluse patroon: Egle Eller-Nabi, bikinifitnessi profivõistleja ja tunnustatud treener

Kohtunikud: Taimi Ainjärv, Eesti Personaaltreenerite Liidu juht ja Ott Kiivikas, mitmekordne maailmameister kulturismis ning oma ala tunnustatud proff!

Kohtunikud valivad võitja, kelle nimi avalikustatakse 15.04.2016 kodulehel, sotsiaalmeedia vahendusel ja ajakirja suvenumbris.

Mida hindame: eelkõige tulemuse nimel tehtud pingutust ja saavutuse esteetilisust. Me ei vali kõige peenemat taljet või kõige pringimat peput, vaid ikkagi tulemuse nimel nähtud vaeva ja panustamist, treenitud ja proportsioonides kehavorme.

PEAAUHIND:

Soojamaa reis kahele, väärtuses pea 859 eurot, mille paneb välja WRIS REISIBÜROO ning täpsem sihkoht jääb esialgu üllatuseks!  Lisaks kohtunike poolt valitud võitjale valime publiku lemmiku ja parim pürgia, kes saavad väärikaid auhindu koostööpartneritelt. Auhindu jagub ka kaasaelajatele ja hääletajatele, jälgi konkursi tegemisi facebookis Muscle & Fitness – Hers Eesti ja instagramis @hersajakiri.

Iga osaleja, kes oma lõpufotod saadab, saab osalemise eest tänutäheks kingituse!

Võistluse kulgu ning osalejate käekäiku saab jälgida võistluse kodulehel ning sotsiaalmeedias, samuti osalejate blogidest.

Jälgi konkursi tegemisi facebookis Muscle & Fitness – Hers Eesti ja instagramis @hersajakiri.

 

 

shutterstock_80532397

1 TUND TRENNI ON VAID 4% SINU PÄEVAST!

Instagram

wris_logo

9 Responses

 1. […] on tehtud. Võtsin Hers väljakutse “2-kuuga rannavormi” vastu. Algus oli 25.03 ning planeeritav lõpp […]

 2. Veronika

  Väga tore ettevõtmine. Loodetavasti jätkate selle projektiga ka edaspidi ja saan peale beebi sündi samuti kaasa lüüa

  • Suur tänu, Veronika! Sellist konkurssi teeme kidnlasti ka edaspidi, muutes vast natuke sisu ja auhindu – sulle soovime seniks tervist, edu ning imelist jõuluaega!

 3. Kristel

  Kurb, et 17. aastased ei saa osaleda. Oleks endalgi soov osaleda, aga jääb vanuse taha kinni. Oleks hea motivaator.

 4. Tere
  Eelmise aasta võistluse juures meeldis mulle kôige rohkem see,et ajakirjas oli ka väike jutuke võitjaga ja ilus pilt lôpptulemusest bikiinides. Kas ka see kord teete sama? Ma arvan, et see oleks paljudele suuremaks motivatsiooniks kui näiteks reis ja see et vaid nimi ära mainitakse.

  • Tere Pille, ka seekord tuleb võitjatest jutt ajakirjas ja mitte ainult! Jälgi meie veebi ja sotmeediat ning oled kursis kogu selle põneva tegevusega mis osalejaid ees ootab! 🙂

 5. Annabel

  tere! küsimus, kas pilt avaldatakse internetis ja mujal koos ees-ja perekonnanimega 😀 ? Lihtsaslt ei sooviks, et googeldades tuleks esimese asjana poolalasti pilt 😀

  • Tere, kindlasti mitte. Konkursi avapildid avaldame ilma näota ning lõpupilidi tervikuna, nagu ka eelmine kord ning avaladame ainult kas eesnime või nn “kasutajanime”, meil baasis on isiku tuvastamiseks muidugi kõik õiged andmed olemas!

 6. Tere!

  Kas sellel aastal toibub samuti konkurss?

Leave a Reply