Osale vormi treenimise konkursil BeFit ja võida 1000 € väärtuses auhindu!

Nüüd on viimane aeg viia uusaasta lubadus ellu ning sel aasta on “motivatsioonipakett” palju rikkalikum – nii peavõitjal kui ka erinevate kategooriate võitjatel on mille nimel pingutada.
Kuid suurim võit on kindlasti parem kehavorm ja tervislkum eluviis!
Mis siis muud, kui tee paar fotoklõpsu, saata andmed teele ning asu väärt auhindade jahile!

BeFit: kahe kuuga bikiini-vormi!
Tegemist on konkursi uue etapiga ning ka seekord kuulutab ajakiri Fitness Hers välja võistluse naistele, kes on valmis väljakutseks kahe kuuga end parimasse kehavormi treenima. Osalemiseks pole vaja muud kui tugevat tahet, suurt soovi võita ning head eesmärgile viivat treeningute ja toitumiskava.
Sobivaid kavasid leiab nii meie ajakirjadest, raamatust „101 trenni- ja dieedistrateegiat” ning “Trimmis keha käsiraamat”, mida registreerunud osalejad saavad erihinnaga soetada. Samas võib kaasata oma personaaltreeneri või nõustaja ning sobib ka võistleja enda poolt koostatud kava – peaasi, et on teada, milline tee võidule viib.

Osalemiseks vanuse ülempiiri pole, kuid alampiir on alates 18. eluaastast.

Osalemiseks tuleb teha endast bikiinides (ujumistrikoo ei sobi) täispikkuses foto eest- ja tagantvaates, käes peab olema ajakirja Fitness Hers talv 2016/2017 või Kevad 2017 number ning saata koos järgmiste ümbermõõtudega: rind, talje, puusad, reis, käsivars, lisaks pikkus, kaal ja vanus e-posti teel: in info@muscle-fitness.ee.
Registreerinutele saadetakse kinnitus ja osalemise täiendav lisainfo.

Registreerimine algab 15.02.2017 ja lõpeb 17.03.2017 ning konkurss kestab kuni 15.05.2016. Osalejad peavad saatma oma lõpptulemuste fotod ja mõõdud hiljemalt 01.06.2017 aadressile info@muscle-fitness.ee.

VÕIDUKATEGOORIAD:

PEAVÕITJA, kelle valivad välja kohtunikud (võistluse kohtunikeks on Eesti parimad fitnessi-ala tegijad ja treenerid.
PEAVÕITJA SAAB:
800 € väärtuses aastane täispakett MyFitness’il
150 € väärtuses tooteid www.fitland.ee
50 € väärtuses tooteid www.myfitshop.ee

PARIM SAAVUTAJA, kelle valivad välja kohtunikud (võistluse kohtunikeks on Eesti parimad fitnessi-ala tegijad ja treenerid.
NOCCO poolne auhind: kolm plokki jooki ja Under Armouri trenniriideid NOCCO logodega!

PARIM BLOGIJA, kes selgub rahvahääletuse teel
150 € väärtuses pakett Nocco, www.fitland.ee ja www.MyFitshop.ee poolt

PUBLIKULEMMIK, kes selgub rahvahääletuse teel
100 € väärtuses pakett Nocco, www.fitland.ee, Euronics ja www.MyFitshop.ee poolt

ERIAUHIND: VictoryBikini panem välja uhkes bikiinid väärtuses 300€ ühele konkursist osalejale, kes fitness-võistlustele läheb!

NOCCO ERI:
• Kuni konkursi lõpuni iganädalaselt kõige populaarsemale postitajale NOCCO üllatusauhind
• Konkursi osalejate trennivideote konkurssi auhinnad (jälgi sotsmeediat!)

Iga osaleja, kes oma lõpufotod saadab, saab osalemise eest tänutäheks väikese kingituse!

Võistluse kulgu ning osalejate käekäiku saab jälgida võistluse kodulehel ning sotsiaalmeedias, samuti osalejate blogidest. Lisaks kohtunike poolt valitud võitjale valime publiku lemmiku ja parim pürgija, kes saavad väärikaid auhindu koostööpartneritelt. Auhindu jagub ka kaasaelajatele ja hääletajatele, jälgi konkursi tegemisi facebookis Muscle & Fitness – Hers Eesti ja instagramis @hersajakiri.

 

Mida hindame: eelkõige tulemuse nimel tehtud pingutust ja saavutuse esteetilisust.

Me ei vali kõige peenemat taljet või kõige pringimat peput, vaid ikkagi tulemuse nimel nähtud vaeva ja panustamist, treenitud ja proportsioonides kehavorme.

TOETAJAD: