BIKIINIVORMI BUUM!

Enneolematu osalusega Egle Nabi bikiinivormi seminar toimus 04.märtsil Tallink Tennisekeskuses. Üle 80 naise olid kohal, et ammutada teadmisi ja saada oskusi kauni kehavormi saavutamiseks Eesti esimese ja ainsa bikiinifitnessi profivõistleja Egle Nabi seminaril. Pikk päev, kuhu mahtus treeningute, toitumise ja motivatsiooni valdkonna teadmisi, praktiline poseerimine, balleti masterclass, spreipäevitus ja ilukool, andis osalejate sõnul rohkelt innustust ja positiivseid emotsioone. Egle Nabi peamine sõnum oli see, et hea vorm saavutatakse eelkõige teadmiste ja oskustega kuulata oma keha, anda kehale seda , mida ta vajab ning hoida tasakaalu nii toitumises, treeningutes kui ka taastumises, et olla kaunis, terve ja heas vormis!

Bikiinivormi treenimise populaarsusel on jätkuvalt kasvutrend ning paljud naised tahavad just võistlejatele mõeldud kavade ja nippide abil end vormi treenida, sest kui need tagavad võistlejatele suurepärase lavavormi, siis kaunis rannavorm tuleb kindlasti! Oma tõuke bikiinivormi populaarsusele on andnud ka Trenniajakirja Hers menukas vormitreenimise konkurss BeFit, mille patrooniks on juba kolmandat aastat Egle Nabi ise, eelmisel aasta võttis konkursist osa üle 150 naise! Selle aasta konkursi registreerimine käib täie hooga kuni märtsi keskpaigani!

Egle Nabi seminaride sari jätkub veel aprillis ja mais, täpsema info leiab Trenniajakiri Hers kodulehelt www.hers.ee

Täname koostööpartnereid: Tallink Tennisekeskus, AbeStock, MyFitshop.ee, Victorybikini, MoroccanTan, Xenia Rudakova, NoccoEuronics, Regina Krukovskaja, Shockabsorber, Kristi Türk, Brenafitness, Dermosil, Pole Dance Shop. Roman Gritsanjuk, Anu Ruutu.

 

 

 

Leave a Reply