FitModel project Estonia 2017

posted in: Gallery Post, SÜNDMUSED, Uncategorised | 0

Jaanuari lõpus startis Eesti suurim fitness-projekt, mille käigus 20 noort naist treenivad ja toituvad 10 nädala jooksul individuaalselt koostatud kavade järgi kogenud treeneritega ning teevad seda selleks, et astuda võistluslavale juba sellel kevadel. 

FitModel võistluskategooria, milles naised võistlevad, on küllalt uus ning alles eelmisel aastal ametlikult vastu võetud kulturismi ja bodybuildingu föderatsiooni poolt, kuid saanud juba väga populaarseks üle maailma. Seda just sellepärast, et ta on kõige naiselikum ning tavainimesele osalemiseks võimalikum kategooria, kus ei naised ei pea omama suurt lihasmassi vaid pigem ilusat toonuses keha, graatsilist kehahoiakut ning poseerimise oskust ja muidugi üldist ilu. 

Osad tüdrukud tulid kaalu langetama, enamus aga oma keha esinemise jaoks ette valmistama. Iga naine tahab olla ilus, särav ja vastupandamatu, ning käesolev projekt annab naistele selle võimaluse – osalejast saab tõeline fitness-star ning ta saab tubli annuse motivatsiooni edasiseks arenguks fitnessis. Paljudega alustatakse nullist, kõikidele lähenetakse individuaalselt, treenerid jälgivad kogu aeg trenne ja toitumist, analüüsivad kaalumuutust, korrigeerivad programme ning jäädvustavad muutusi piltidel. Lisaks treeningutele, mis toimuvad nädala sees, kohtuvad osalejad igal  pühapäeval selleks, et koos trenni teha ja lõõgastuda, sest fitness ei ole ainult rauaga askeldamine saalis või range dieedi pidamine. Vastupidi! Treeningud on sotsiaalne osa elust ning elust lausa peab naudingut saama!

Fitmodellid on juba kuulanud loenguid toitumisest, maitsnud tervislikke torte Oivaline.ee, said tantsida koos Monika Tuviga Tantsugeeni tantsustuudios, plaanis on külastada spad, õppida poseerimist, proovida kätt kokkadena Dmitri Demjanov kokkakoolis Gloria restoranis, õppida kuidas teha endale õhtune meik ja soeng ning osaleda fotosessioonis ja palju muud. 

2. aprill on fitmodel projekti lõppvõistlused Butterfly lounge’is , kus projektis osalejas astuvad lavale  ning näitavad oma kauneid kehavorme ja säravat välimust, mille nad on projekti käigus omandanud. Võistlus toimub kahes voorus – trikoo- ja õhtukleidivoor. Edasi võistlevad osavõtjad juba rahvusvahelisel laval Riia võistlusel, kus on eraldi voor Läti, Leedu ja Eesti fitmodelli projektide osalejatele ning aprilli lõpus näeme fitmodelle Eeesti karikavõistlustel. 

Paljud küsivad – miks teha seda koos? Naised ise vastavad nii – see annab meeletult motivatsiooni, kui sinuga koos treenib veel 19 inimest. Sa ei saa enam kergekäeliselt loobuda, sa oled distsiplineeritum ning kõik toetavad teineteist. Koos on mõnusam, kergem ja lõbusam. 

See projekt hakkab toimuma iga aasta, ning projekti eesmärk on ilusa ja vormis keha saavutamise teekonda teha läbi koos, teineteist motiveerimiseks ning toetades. Projektide käigus tahame näidata, et fitnessiga tegelemine tavanaise jaoks on võimalik, mõnusaks ja tulemuslik ning aidata esinemishuvilistel teha esimesed sammud võistluslaval, saada lavahirmust üle ning ennast säravamalt näidata.

Projekti korraldajad:

Julia Smoli – osalenud mitmetel iluvõistlustel ning on saavutanud 4 koha Mrs Europe 2015 võistlusel ning sai esimeseks leediks Mrs Planet 2015 võistlusel, kuid ka 2016 aasta saavutanud Fitmodel Estonia Projektis 2 koha.

Kristiina Nuut – mitmete rahvusvaheliste kulturismi võistluste võitja (Fitnessi Maailma meistrivõistlused HÕBE bikini fitness, 2014. Arnold Classic Europe Bikini Fitness Kuld Medal, Olympia Amateur Spain 2015 5 koht, Olympia Moscow 2015 Finalist, Norway Open 2014 1st)

Projekti toetavad: EKFL, Sparta spordiklubi, Bro fitwear, Fitshop, restoran Gloria, Trenniajakiri Hers, Järvelaine photography, Kalev Spa, Kehastuudio, Marc&Andre,Navy Studio, Nocco, Oivaline tervislik tort, Segers Eesti, Tantsugeen, Vagner Eesti, Valio pro feel, Victory bikini, Vk medical, YOLO mobile cases, Alina Panova make up artist.

Projekti uudiseid saab lugeda Fitmodel Estonia facebook ning instagram lehekülgedel ning Kanal 2 Reporteri saadetes.

 

Leave a Reply