FOTOKONKURSS: #SUVESALAT2018

Sulle meeldib tervislik ja värske toit ning sulle meeldib ka oma gurmee-šedöövreid pildistada? Siis valmista oma salat, jäädvusta see pildile ning võta osa meie fotokonkursist!

Trenniajakiri Hers kuulutab välja fotokonkursi #Suvesalat2018, millest kutsume üles võtma osa kõiki, kellele meeldib suvi, salatid ja pildistamine! Parima salatipildi valib žürii ning võitja saab auhinnaks Severini spiraliseerija, mille paneb välja Euronics ning mis sobib suurepäraselt juurviljanuudlite, toorsalatite, kartulispiraalide ja kaunistuste valmistamiseks. Publik valib oma lemmiku ning võitja saab auhinnaks digitaalse köögikaalu ja kõigi hääletajate seas loosime välja raamatusarja “Trimmis keha käsiraamat” kolm komplekti.

KUIDAS OSALEDA:

  1. Tee valmis salat ja jäädvusta see pildile
  2. Saada oma foto meile e-posti teel info@hers.ee või postita meie FB-lehe kaudu
  3. Võib osaleda ka Instagramis – lisa kindlasti @hersajakiri ja #suvesalat2018
  4. Ootame pilte kuni 15.07.2018
  5. Publikulemmiku hääletus toimub kuni 28.07.2018
  6. Võitjad kuulutame välja 30.07.2018

Ja kui sa veel pole just kõige osavam kokk, siis suviselt värske ja nägusa salatiga saad sa kindlasti hakkama! Sama ka fotokunstiga – proovi ja katseta, sest ükski teine viis ei tee sind paremaks fotograafiks kui harjutamine ja erinevat moodi katsetamine. Siin mõned nipid toidu pildistamisel:

  • Pildista naturaalse valgusega – säti toit võimaliikult akna alla või pildista õues
  • Kasuta erinevaid taustasid ja pindasid ning täiendavaid elemente  – linad, söögiriistad, kaunistused
  • Katseta erinevaid nurki ja kõrgust – suuna kaamera täisnurga all või proovi 45-kraadist vaadet
  • Kasuta võimaluse juures statiivi ja reflektoreid – reflektori saad teha ise kas fooliumist või kasuta valget paberit, et suunata rohkem valgust toiudule

Severini spiraliseerija:

Leave a Reply