KATRIN VÄLI: UUS (RE)START FITMODELLINA

posted in: KATRINI MAKEOVER, UUS NUMBER | 0
Katrin, väike habras naine, kes on kogemustega aeroobikatreener ja kosmeetik ning pälvinud omal ajal Aeroobikakuninganna tiitli, tegi sel kevadel kannapöörde ning astus võistlejana lavale Fit Modelli kategoorias. Kuigi Fit Modell on suhteliselt uus ala ning võistluskavas alles esimest hooaega, oli konkurents laval küllalt tugev. Katrini võit oli hoopis teistsugune – see andis talle tõuke mitte ainult enda vormi veelgi paremaks treenida, vaid uuesti laval särada ning valmistada ette uueks hooajaks lausa terve võistkond!  “See on pikk ja järjepidev protsess ning algab üksikasjalikust planeerimisest,” ütles Katrin oma suveplaane jagades. “Fit Modelli hinnangute kriteeriumid eeldavad keha proportsionaalset treenitust, tervet ja ilsuat välismust – nahk, juuksed, nägu peavad olema ideaalses seisundis ning selleks tuleb kogu ettevalmistusele terviklikult lähenema,” lisab Katrin.

IMG_1093 copyK: Kuidas tuli otsus astuda Fit Modellina lavale?
V: Fitmodeli võistlusele mineku otsus tuli mulle täiesti ootamatult. Lihtsalt 3 nädalat ennem võistlust otsustasin end ära registreerida mõttega, et oleks kindel eesmärk end paremasse vormi ajada rannahooajaks ning saada uue kogemuse võrra rikkamaks. Oli plaanis luua Kuninganna Fit Team, mis nüüd ka tehtud sai peale võistlust ning nüüd saan jagada oma tiimi tulevastele fitmodelli võistlejatele oma kogemusi ja teadmisi.

K: Millist trenni- ja toitumiskava hakkad järgima, et sügiseks uues vormis lavale tulla?
Ma olen eluaeg trenni teinud ning toitun tervislikult, kuid suvel on plaanis lisaks oma antavatele aeroobikatrennidele ja jooksmisele, mida väga armastan, juurde lisada paar korda nädalas jõusaali ja plaanin ainult 3 nädalat ennem võistlust endale rangema dieedikava. Kindlasti kehahooldust – massaži, vetikamähist vms. ning hommikuti kiirkõndi, mis mõjub kehale ja välimusele väga hästi.

K: Miks tiimis treenimine on tulemuslikum?
Eks kõik peavad ikka omaette ka trenni tegema, aga paar korda nädalas plaanin erinevaid vahvaid ühiseid treeninguid, siis saame suhelda ja vaadata, mida kellelgi rohkem treenida IMG_1207 copyvaja või mõni iluprotseduur võtta lisaks, mida tänu mu koostööpartneritele iluvallas pakkuda saan! Sellel võistlusel ju hinnatakse ka näiteks juuste ja naha väljanägemist, seega tiimiga saab soodsamalt kõike seda organiseerida.

K: Kuidas valmistad teisi ette?
Tiimile plaanin siiski tellida professionaali abi poseerimistundide näol, jällegi tiimina tuleb see soodsam kui üksinda kõike teha.

 

K: Kui palju mõjutab vanus?
Mina arvan, et vanus numbrina sportlastel ei loe absoluutselt – pean tähtsaks hoopis numbrit, mis näitab keha füsioloogilist vanust ja kuna ma lisaks treenerina olen juba 18 aastat ka kosmeetikuametit pidanud, siis loomulikult tuleb oma naha eest hoolitseda, et need numbrid omavahel hästi klapiks.

K: Mis on sinu salanipp või salarelv?
Ma arvan, et positiivsus ja energilisus!

saleneja-pakett-web2KATRIN VÄLI TÄISPIKK  INTERVJUU TRENNIAJAKIRJA HERS SUVEÜLIKOOLIS:

KATRINI “MAKEOVER-PROJEKT”:
Kuna Fit Modell on omapärane fitnessi ja missivõistluse kombinatsioon ning naha seisukord on “hinnas”, siis Katrin otsustas selles küsimuses eriala proffide poole pöörduda, seades sammut Kalev Spa ilusalongi. “Olen ise kosmeetik, kuid ka selles vallas on palju erinevaid ja uusi tehnoloogiaid, millest osa eeldavad teenuse osutaja meditsiinilist tausta,” selgitab Katrin oma otsuse tagamaad. “Vastava erialaga spetsialist teeb eelkõige põhjaliku analüüsi ning leiab just sinu probleemidele ja rahakotile sobivad lahendused”, lisab Katrin. Kalev Spa ilusalongi meditsiiniõde kosmeetik Reet Uustalu viis läbi põhjaliku konsultatsiooni ning pakutud raviplaan sobis Katrinile väga. Esimeses etapis teeb Katrin läbi BDR-hoolduste sarja ning vastavalt tulemustele teeb spetsialist järgmise kava.
Katrini muutumist ilusast kauniks Kalev Spa ilusalongis saab jälgida meie YouTubi kanalis BeFit Media ning kodulehel www.hers.ee

KATRINI “MAKEOVER” KALEV SPA ILUSALONGIS:

MIKS BDR JA MIS ON BDR?
BDR e. Beauty Defect Repair meetod on maailmas ainulaadne meditsiiniline nahahooldus, mis on välja töötatud sakslaste Helmut ja Gabriela La Fontaine poolt. BDR abil saab edukalt ravida naha kosmeetilisi defekte, aktiveerida naha funktsioone ja taastada nahka isegi sügavate kortsude põhjas. Tulemused on kiired, märgatavad ja kauakestvad.
Ravi algab naha pealispinna bioloogilise keemilise koorimise ja mikrolihvimise abil, mis taastab ja aktiveerib nahafunktsioone, eemaldab elutud naharakud. Selle tulemusena paraneb naha verevarustus ja suureneb vastuvõtlikkus aktiivainetele.
Edasi stimuleeritakse nahka mikronõelte abil, mille tulemusena imenduvad intensiivselt aktiivained, aktiveeruvad rakkude jagunemine ja taastumismehhanismid kiirenevad, stimuleeritakse kollageeni- ja elastiini tootmist. Tasanduvad miimikajooned, paraneb näoovaali kontuur ja naha elastsus. Lümfimassaž eemaldab toksiine ja alandab turseid, paraneb aktiivainete transport sidekoes, kiirenevad paranemisprotsessid ja ainevahetus. BDR on alternatiiviks kortsude täitesüstimisele ja mesoteraapiale kortsude või armi puhul. INFOT LEIAB KALEV SPA ILUSALONGIST:  www.kalevspa.ee

 

slimming-ad kalev_filmi

Leave a Reply