SUVENUMBER 2018 ON ILMUNUD

SUUREMAD VÕI VÄIKSEMAD IMED

Suvi! Kauaoodatud suvi on käes ning suveaja sünonüümiks on pea igaaühe jaoks puhkus! Suvu oma puhkuste ja rannailmaga, grillpidude ja väliüritustega kohe vägisi kutsub tavarutiinist välja ning välja selle sõna otseses mõttes välja – õue, randa või metsa!

Rutiinist välja ei pea tähendama, et kõik treeningu ja tervisliku toitumisega seonduv jääb sinnapaika ning võetakse kõika vabalt. Võib ka nii, kuid võib ka teisiti – asenda rutiinsed tegevused huvitavamate ja mitmekülgsematega.

Rutiinist välja ka uute mõtteviiside ja hoiakute omandane – kui sul on rohkem aega ja energiat enda jaoks, peatu hetkes ja mõtle sellele mis sinus ja sinu ümber toimub. Olla õnnelik ja tänulik siin ja praegu – kui tihti me ootame seda täiuslikku hetke, seame tingimusi, millisel viisil ja mille järel lubada endale joovastavat õnnetunnet.

Kuid võib ka teisiti – mõtle praegune hetk täiuslikuks ja leia ka kõige masendavamas tundepilves see, mille eest või mille üle tänulik ja õnnelik olla. Ka siis, kui esmapilgul kõik näib tume ja trööstitu, tea, et just ebaõnnestumised on parimad koolitajad ja neist saadud tarkus on hindamatu. Kas see ei vääri tänulik olemast?

Kui sa häälestad end positiivsetele vaibidele, siis nende järellainetused jõuavad igasse keharakku ning võimenduvad tõeliseks õnnetundeks. Vaid positiivne tundmus, õnn, on loov ja tekitab võimsat soovi tegutseda – su tahe on kõrge ja sundimatu ning su sooritustahe võib isegi sinu sooritusvõimet ületada. Sa võid tõesti liigutada mägesid! Ehk kui sa täidad end positiivse energiaga, suudad sa kordades rohkem, ja nii sünnivadki suuremad või väiksemad imed. Sundimise ja käsu peale neid ei juhtu.

Suvi on imeline aastaaeg ja suvi võib olla sinu jaoks imede aastaaeg, kui sa seda ise endale lubad ja lased neil imedel juhtuda – lihtsalt, tingimuste ja piiranguteta.

Sellest numbrist leiad kindlasti midagi enda jaoks, et muuta oma suhtumisi või trennirutiini ning laadida end positiivse energiaga, siin ja praegu! Imelist ja imedeküllast suve!

  • Helena Mang: kuula oma keha ja hooli oma tervisest!
  • Janika Koch-Mäe: tegus treeningkava õues.
  • Rannavorm 1 kuuga: 4 nädala treening- ja toitumiskava.
  • Ajasta toitumist: mida, millal, milleks.
  • Murra treeningrutiini: uued nipid vanade harjutustega.
  • Mõtteviisi muutmine: praktiline õpetus ja soovitused.
  • Kirev suvi taldrikul: ammuta jõudu ja tervist suvevalikutest!
  • Müofastsiaalne vabastamine: mis see on?

Leave a Reply