Täisväärtusliku elu konverents Tartus 13.mail!

posted in: Gallery Post, SÜNDMUSED | 0

Kas oled mõelnud, miks su kehakaal ei taha alla minna või madalal säilida, kui oled oma eesmärgi saavutanud? Kas oled selline inimene, kes annab vastutuse enda tervise eest arsti, nõustaja või hoopis sõbranna arvamuse kätte? Kas oled väsinud sellest, et ei oska meedias olevast infost enam enda jaoks seda õiget üles leida? VaimuKeha tuleb appi!

  1. mail kell 10.00 toimub Tartus, Atlantise konverentsisaalis täisväärtusliku elu konverents VaimuKeha, mis toob kokku erinevate eluvaldkondade esindajad, kes räägivad vaimsest ja/või füüsilisest tervisest. Üritus toimub teist korda ning esimene leidis aset jaanuris Tallinnas umbkaudu 150 osalejaga.

Ürituse korraldajateks on enese avastamise workshoppide sari Sisemina (sisemina.com) ning tervislik elustiiliblog Brena Fitness (brenafitness.eu). Koos moodustavad nad täiusliku vaimse ja füüsilise tervise tasakaalu. Nii nau terves kehas terve vaim ning vastupidi!

Ürituste sarja eesmärk on tuua inimestenei paar korda aastas üks tore päev, mille jooksul ammendada uut energiat, elujõudu ning inspiratsiooni ja teadmisi, et teha enda elu parimaid ja tervislikke valikuid. Kuulajateni tuuakse teemad, mis on hetkel päevakohased ning erinevad sellest, mida kajastatakse peavoolumeedias. Ürituse eesmärk on panna inimesi võtma enda elu ja tervise eest vastutus ning mõista, kuidas teha enda jaoks parimaid valikuid.

Esinejatest:

Reet Karro on viie lapse ema ning hingamisterapeut, kes on edukalt seljatanud depressiooni ning loonud hingamisstuudio. Reet on leidnud oma elus stabiilsuse just läbi õigete hingamistehnikate.

Igor Odnenko on mees, kellele meeldib asjadega minna sügavuti. Tema meelest on oluline teada, mis toiduga meie kehas toimub ning kuhu see jõuab raku tasandini välja. Süüa tuleb vastavalt oma eesmärkidele ning võimalikult puhast toitu.

Arvo Soomets on ReaalsusLoome rajaja ja koolitaja. ReaalsusLoomes õpitakse tundma ja lahti seletama reaalsuse tekkemehhanisme ning olemust saavutades seeläbi teadmise, kuidas saame ise enda reaalsust muuta lihtsalt, efektiivselt ja täiesti ohutult.

Jane Maastik teab, et meie füüsiline ja vaimne heaolu on tihedalt seotud sellega, mida sööme või söömata jätame. Muutused kehas kutsuvad esile muutuseid emotsioonides ja vastupidi. Kui pakume oma kehale, sh ajule piisavas koguses õigeid toitaineid, kindlustame selle, et tuleme oma eluga toime ja oleme õnnelikud.

Aivar Täpsi on heliterapeut, kes viib inimese läbi naturaalsete helide meelerännakule kohtumaks iseenese terviklikkusega. Heliteraapia aitab lõdvestuda ning laseb helidel klienti masseerida, aidates seeläbi leida lahendusi oma probleemidele.

Ülesastumiste vahel on ette nähtud kohvipaus ning lõunapaus ja hommikul enne esimest etteastet ootab kõiki põnev muusikaline etteaste.

Kohtume kevadises Tartus juba 13. mail!

 

SOODUSKOODIGA “BRENA” PILET 15 EUR KUNI APRILLI LÕPUNI!

KORRALDUSLIK INFO:

Broneeri endale koht juba TÄNA – pileti tavahind on 20€. Sissepääs üritusele toimub nimekirja alusel ning pileti saate kohapeal! Kui ülekanne on tehtud, on sissepääs ka kindel 🙂
Tasu palume kanda Sisemina OÜ arvele:
EE787700771001989006 (selgitus: VaimuKeha Tartu)

PS! Kohtade arv on piiratud! Joogivesi kõigile tasuta!

Leave a Reply