TRIMMIS KEHA KÄSIRAAMATU 2. OSA:  TOITUMISE TEEJUHT NAISTELE

posted in: Gallery Post, TOITUMINE, VALITUD PALAD | 0

Kaalulangetamine ja saledama kehavormi saavutamise teekond seostub enamasti ehmatava sõnaga “dieet” ja ainuüksi dieedipidamise mainimisel tekib kohe vastupandamatu sööst selle järele, mis toiduvalikust peatselt range keelu alla satub. Paljudel seostub dieedi järgimine range näljutamisega ja toidu kaloritehulga täpse lugemisega. Paraku annab suur osa agaratest dieedipidajatest üsna pea alla. Käsi haarab otsejoones ja valimatult toidu järele ning tarbitakse senisest isegi ohtramalt. Suletud ring?

Ükski piirang pole tulemuste saavutamisel end tõhusa meetmena tõestanud ning oma tahtejõu igapäevane proovilepanek ei pruugi just kõige töökindlamaks strateegiaks osutuda. Muutes aga mõtteviisi, muudad eluviisi ning piirangute seadmise asemel toimivad mõtestatud valikud palju tõhusamalt ja palju pikemas perspektiivis.

Sinu ees on raamat, mis on sulle teejuhiks toitumise maailmas – see raamat aitab mõtestada lahti toitumispõhimõtteid, saada selgust makro- ja mikrotoitaine olemusest ja vajadusest ning saada kasulikku teavet toiduainete ja toitumise kohta. Need teadmised on baasiks, et osata edaspidi teha mõtestatud valikuid, toituda tervislikumalt, saavutada eesmärke!

Muutes mõtteviisi, muudad eluviisi – kehakaalu langetamine või kehavormi hoidmine on meeldivaks boonuseks.

Telli oma raamat nüüd!


KOGU SARJA ETTETELLIJA SOODUSPAKKUMINE:  VAID 32.90  KLIKI SIIA!

Ühe raamatu hind 12.90€ / sarja hind poes  51.60 €; pakkumine kehtib kuni 31.12.2016


2016  – 2017 ilmub Trenniajakirja Hers ajakirja raamatute sari “Trimmis keha käsiraamat”, mis koosneb neljast raamatust:

I osa  INTERVALLTREENING (sh treening kodus ja omakeha raskusega) NAISTELE

II osa  TOITUMISE TEEJUHT (sh toidulisandid, toitumiskavad) NAISTELE

III osa  ÜLAKEHA TREENING  NAISTELE

IV osa  ALAKEHA TREENING

Leave a Reply