TREENI KODUS: TUHAR TRIMMI!

posted in: Gallery Post, TREENING | 0

Kevadine päike annab juba selgelt mõista, et peatselt käes on aeg, millal rannabikiinid aktuaalseks muutuvad. Bikiinivormi treenimisel vajab tuhar suuremat tähalepanu, mis on naistel ka üks probleemsemaid piirkondi. Õnneks on võimalik õige sooritustehnika ja õigesti valitud harjutustega küllalt palju ära teha.

Trenniajakirja Hers 2017 numbris võtab Eesti ainus bikiinifitnessi profivõistleja Egle Eller-Nabi fookusesse tuhara treenimise ning selgitab lahti millised on peamised eksimused ja mida tuleb kindlasti võtta arvesse selle tõrksama lihasgrupi treenimise puhul!

Kui emake loodus pole sulle andnud ideaalselt ümara kujuga tuharat, siis sellest hoolimata saad teha omalt poolt palju ära, et saavutada unistuste tuhar.

“Kahjuks pole teekond unistuste tuharani sugugi nii lihtne,” ütleb Egle. “Loomulikult pole mõtet unistada kaunist tuharast, kui ainuke koormus, mida tuhar saab, on sellel tundideviisi istumine. Kindlasti on ka geneetikal suur roll – naise keha puht geneetiliselt kipub,” lisab ta.

Kui emake loodus pole sulle andnud ideaalselt ümara kujuga tuharat, siis sellest hoolimata saad teha omalt poolt palju ära, et saavutada unistuste tuhar. Mida annab teha? Esmalt tuleb muidugi mõista, et üksnes dieet sind ei aita. Dieediga võid küll kaotada tuharatelt üleliigse rasva, kuid pringi tagumiku saavutamiseks tuleb ikkagi regulaarselt treenida. Ning jälle küsimus: aga kuidas? Paljud naised, kes jõusaalis hoole ja pühendumusega pingutavad, pole ikkagi rahul oma tuharaga. Trenniajakirja Hers Kevadnumbris toobki Egle välja need peamised põhjused miks treeningud ei anna tulemusi ning mida saab teha paremini.

Siin aga väike boonus – minutivideo, milles Egle näitab ette tõhusad tuharatreenimise harjutused, mida saad edukalt teha nii kodus kui ka jõusaalis!

Kui jutt on trimmis alakehast, siis abi leiab Trimmis keha käsiraamatust! Raamatusarja osa “Alakeha treening naistele” annab sulle vajalikud teadmised ning praktilised soovitused, et projekt “Trimmis tagumik: võimatu missioon” nimi vahetuks ja kõlaks nii – “Teekond unelmate tuharateni”. Raamatus lisaks üldistele soovitustele, on kaheksa põhjalikku treeningkava, mis sobivad nii saalis kui ka kodus treenimiseks. Telli oma raamat nüüd!

Leave a Reply